Home ShowBiz Pas konfirmimit të lidhjes, Argjira dhe Graciano ndajnë videon gazmore
Pas konfirmimit të lidhjes, Argjira dhe Graciano ndajnë videon gazmore
0

Pas konfirmimit të lidhjes, Argjira dhe Graciano ndajnë videon gazmore

0
0

Graciano dhe Argjira pak ditë më parë konfirmuan se janë në një lidhje dashurie.

Dyshja janë mjaft aktiv në rrjetet sociale ku shpesh ndajnë me ndjekësit momente nga jeta e tyre profesionale dhe jo vetëm.

Së fundmi mikesha e tyre e përbashkët Fifi ka ndarë një foto të dyshes në prapaskenë të një seti fotografik.

Argjira shfaqet mjaft loznjare teksa Graciano i realizon fotot. Kujtojmë se dyshja janë në një lidhje prej vitesh por që kanë preferuar ta shijojnë larg vëmendjes së mediave.

Dyshen jemi msuar ti shikojmë shpesh në projekte të përbashkëta në television dhe së fundmi ata po punojnë për projektin She’s on top.

 

Linku:https://www.instagram.com/stories/graciano_tagani/2574992118684564210/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CNP8TdbH1jF/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CMsXTBQB6QF/