Home ShowBiz Sa më mungon, Stresi ndan bisedën me të shtrenjtën e zemrës
Sa më mungon, Stresi ndan bisedën me të shtrenjtën e zemrës
0

Sa më mungon, Stresi ndan bisedën me të shtrenjtën e zemrës

0
0

Stresi është një nga reperët më të përfolur në mediat rozë. Ai gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve dhe jo vetëm me deklaratat e tij.

Pavarësisht natyrës së tij të ‘çmendur’, kur vjen puna tek familja Stresi ka treguar se ata janë pika e tij e dobët.

Së fundmi në një postim në rrjete sociale Stresi ka ndarë një bisedë të këndshme me të shtrenjtën e saj.

Në bisedë e sipër e ëma i thotë se: Nëna të ndjek kudo.

Reperi ka publikuar bisedën dhe krahas fotos shkruan:

Kam bërë aq shumë për njerëzit dhe për vendin tim, saqë nënës i mungoj përditë. Por s’ka problem, ajo e mbështet kauzën time dhe e di fort mirë edhe nëna ime që është vështirë me rrëzu një njeri që nuk dorëzohet kurrë.”- shkruan ai krahas bisedës me mamanë e tij.

Linku: https://www.instagram.com/stories/stresi/2575538125350874774/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/stresi/