Home Aktualitet Aksidentohet me makinë, ja si është gjendja e aktorit të njohur
Aksidentohet me makinë, ja si është gjendja e aktorit të njohur
0

Aksidentohet me makinë, ja si është gjendja e aktorit të njohur

0
0

Aktori i njohur turk Ilker Aksum humbi kontrollin e drejtimit të makinës së tij me targë me numër 34 CVS 562 dhe u rrëzua ndërsa po vinte nga aeroporti i Adana nga Mersin. Duke parë aksidentin, blerësit aty pranë nxituan për të shpëtuar aktorin e famshëm.

Ndërsa aktori u transportua në spital nga ekipet mjekësore, u mësua se ai ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

Dëshmitarët e aksidentit shprehen: “Ne pamë që automjeti rrotullohej në dy rrota. Premë rripin e sigurimit me një thikë. Megjithatë, ata që ishin në ambulancë i çuan në spital si një masë paraprake, “tha ata.

Aktori ka falenderuar në rrjete sociale të gjithë ata që u interesuan për gjendjen e tij.

Linku: https://www.riri-nano.com/2021/05/the-famous-actor-ilker-aksum-had.html

Burimi i fotos: https://www.google.com/search?q=Ilke