Home ShowBiz Me një video përkrah Shkëlzenit, Armina iu jep një ‘shuplakë’ thashethemeve
Me një video përkrah Shkëlzenit, Armina iu jep një ‘shuplakë’ thashethemeve
0

Me një video përkrah Shkëlzenit, Armina iu jep një ‘shuplakë’ thashethemeve

0
0

Armina Mevlani pak ditë më parë festoi ditëlindjen dhe nuk munguan momentet nga festa madhështore.

Urimet për blogeren ishin të panumërta dhe ajo që ra në sy ishte mungesa e një urimi në publik nga ana e partnerit të saj Shkëlzenit.

Me kaq u mjaftuan gojët e liga dhe filluan të nxjerrnin konkluzione se dyshja mund të ishin ndarë.

Së fundmi Armina ka ndarë një video nga atmosfera e ditëlindjes dhe me sa kuptojmë dashuria e tyre nuk ka nevojë për deklarata publike.

Dyshja shfaqen mjaft të lumtur duke kërcyer dhe u argëtuar në mes të miqve të tyre më të mirë.

Kjo ishte një shuplakë për të gjithë ata që hamendësuan se blogerja dhe Shkëlzeni nuk janë bashkë

Llinku: https://www.instagram.com/reel/CP6PlK6BssO/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7d870bee-c29b-4d3f-8dd4-10fa495bd89c

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/armina_mevlani/