Home ShowBiz ‘E paskam dashur kaq shumë,’ Orinda Huta zbulon nepsin që e tundon prej muajsh
‘E paskam dashur kaq shumë,’ Orinda Huta zbulon nepsin që e tundon prej muajsh
0

‘E paskam dashur kaq shumë,’ Orinda Huta zbulon nepsin që e tundon prej muajsh

0
0

Orinda Hutës edhe shumë pak kohë i ka mbetur për të sjellë në jetë vogëlushen që do ti bashkohet families Hysko.

Orinda si çdo femër tjetër që është në pritje të ëmbël ka pasur nepse të ndryshme.

Me një postim të fundit moderatorja sapo na konfirmoi se fruata kanë qenë të preferuarat e saj gjatë nëntë muajve.

Nepsi që e ka tunduar gjatë gjithë kohës Orindën qenka molla dhe një gjë të tillë sapo na e konfirmoi moderatorja nëpërmjet një videoje.

‘Kur je me vrap, Molla jeshile, fruti i 9 muajve. S’e kisha ditur që e paskam dasht kaq fort’.

Linku: https://www.instagram.com/stories/orindahuta/2593582530364886878/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/orindahuta/