Home ShowBiz Hit i pavdekshëm, ‘Të ka lali shpirt’ shënon rekord mbi rekorde
Hit i pavdekshëm, ‘Të ka lali shpirt’ shënon rekord mbi rekorde
0

Hit i pavdekshëm, ‘Të ka lali shpirt’ shënon rekord mbi rekorde

0
0

A ka mbetur njeri pa shijuar ritmin e këngës ‘Të ka lali shpirt’? Dhe pse kënga është publikuar që në vitin 2013 ajo vijon të mbajë rekord në çdo vend që ka atmosferë festive.

Ky super hit që vijon të mbajë të njëjtin nivel suksesi dhe pas kaq shumë vitesh u realizua falë bashkëpunimit të Silva Gunbardhit, Dafit.

Kënga u kompozua nga Alfred Sula.

‘Të ka lali shpirt’ ka shënuar një tjetër rekord pak më parë,  ajo ka arritur shifrat marramendëse klikimesh. Aktualisht numëron mbi 600 milion klikime në youtube.

Kënga që në fillime pati një shpërthim të frikshëm dhe dita ditës po na surprizon më shumë.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=t4-Xz_Lt2p4

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/wVzAeYEwvCH3u5n9sKrxvNkPVwaAW2MNlCXHA0/