Home ShowBiz Keith feston ditëlindjen, Adriana Matoshi e uron me fjalë zemre
Keith feston ditëlindjen, Adriana Matoshi e uron me fjalë zemre
0

Keith feston ditëlindjen, Adriana Matoshi e uron me fjalë zemre

0
0

Partneri i Adriana Matoshit, Keith Groeneveld sot ka festuar ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një super urim nga partnerja e tij.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale aktorja shkruan fjalët më të ëmbla.

‘Të uroj më të mirat e kësaj bote për ditëlindjen! Ti je një mrekulli dhe një njeri shumë special. Është me fat familja që të ka, me fat miqtë dhe të gjithë ata që janë rreth teje dhe faleminderit për 1 vit plot lumturi që ke sjellë në jetën time. Faleminderit Zotit që solli një njeri si ti në këtë botë! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime.’

Lidhja e tyre është në fazën më të mirë dhe shpesh dyshja kujdesen të na e tregojnë një gjë të tillë në çdo dalje të tyre.

Linku: https://www.instagram.com/p/CQeooi2BK_P/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/adrianamatoshi/