Home ShowBiz Kënga më e re e Stresit dedikuar dashurisë së tij
Kënga më e re e Stresit dedikuar dashurisë së tij
0

Kënga më e re e Stresit dedikuar dashurisë së tij

0
0

Stresi në bashkëpunim me Anxhelo Kocin kanë sjellë dje një klip shumë të bukur dhe me një tekst domethënës. Me këtë klip Stresi i është bazuar jetës së tij private? Kush është super femra e tij?
Klipi erdhi shumë i arrirë dhe është pëlqyer shumë nga të gjithë sepse gjithmonë Stresi di të godasë dhe të na sjelli projekte gjigande dhe goditëse.
Ai madje dje në profilin e tij në Instagram ka bërë një postim interesant për lajmërimin e publikimit të klipi “Më Fal 2” ai ka thënë: “Ta gëzosh këngën Keisi” me këtë rast ai ka zbuluar edhe emrin që mban super femra e tij sikurse e ka cilësuar edhe në klip.

Postimi i Stresit:

Ta Gezosh Kengen Keisi 👫 Premier Me fal

A post shared by Me Fal Ft Anxhelo 👇🔥 new 🔥 (@stresi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BXqULEOhaGT/?taken-by=stresi

 

Klipi më i ri i Stresit “Më fal 2”:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=uq6gtvdiKTc