Home ShowBiz Stresi nuk pret thashethemet, por shkruan: ‘Ju lajmëroj se…’
Stresi nuk pret thashethemet, por shkruan: ‘Ju lajmëroj se…’
0

Stresi nuk pret thashethemet, por shkruan: ‘Ju lajmëroj se…’

0
0

Stresi e mban vazhdimisht të informuar publikun e tij. Ashtu siç bën gjithmonë edhe në këtë rast e ka dhënë lajmin i pari, duke mos pritur thashethemet.
“Ju lajmëroj se po punohet për albumin e 3-t të vërtetë. Arkimedi”, shkroi ai.
Kështu që tani e dini se po vjen diçka e madhe dhe e mirë. Stresi di se ç`bën dhe nuk di të zhgënjejë, ndaj bëhuni gati për të dëgjuar muzikën e zemrës.

Vetëm se ju duhet të prisni!

Ju lajmeroj se Po punohet per albumin e 3-t te vertet Arkimedi #stay#tuned

A post shared by Me Fal Ft Anxhelo 👇🔥 new 🔥 (@stresi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BYNxnq6hsXl/