Home ShowBiz ‘Hajde foto Hajde’ – Foto e Rudinës surprizon Amin
‘Hajde foto Hajde’ – Foto e Rudinës surprizon Amin
0

‘Hajde foto Hajde’ – Foto e Rudinës surprizon Amin

0
0

Ka foto dhe foto. Kjo e Rudina Dembacajt është një nga ato më romantiket që kemi parë ndonjëherë të publikohet nga artistët shqiptarë. Rudina dhe Aleksi i saj, bënë një foto në det, nën perëndim dhe s`mund ta shajmë. E gjitha perfekte. Përshkrimi që aktorja i bëri ishte paksa humoristik, ama foto mbetet e gjitha shumë romantike. “Unë dhe tullaci im”, tha ajo. Se kështu e quan shpesh bashkëshortin.
Ami është një ndër të surprizuarat dhe të mahniturat pas kësaj fotoje. “Hajde foto hajde”, i komentoi ajo.

rudina

Link: https://www.instagram.com/p/BY-znXeg9sL/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BWb91f_AJ2M/?taken-by=rudinadembacaj