Home ShowBiz Zonja dhe zotërinj, vëmendje – Stresi ka një lajm
Zonja dhe zotërinj, vëmendje – Stresi ka një lajm
0

Zonja dhe zotërinj, vëmendje – Stresi ka një lajm

0
0

Stresi e ka fituar vëmendjen e publikut edhe nëse nuk shkruan fare “Vëmendje” në statusin e tij. Reperi ka njoftuar me shumë entuziazëm se në datën 8 Tetor ai dhe Flor Bana do të jenë prezentë në Tv Klan në programin “E Diela Shqiptare”. Artistët do të konkurrojnë për të qenë në Pallatin e Koncerteve, siç Arditi e quan Pallatin e Kongreseve, në “Kënga Magjike”.
Kompeticioni muzikor po afron dhe ndaj çunat janë bërë gati. Stresi është duke kërkuar vëmendjen e merituar e që në fakt e ka kurdoherë me vete.

Link: https://www.instagram.com/p/BZMCy5lBN58/?taken-by=stresi