Home Sport Taulant Xhaka publikon foto gjatë cermonisë së fejesës
Taulant Xhaka publikon foto gjatë cermonisë së fejesës
0

Taulant Xhaka publikon foto gjatë cermonisë së fejesës

0
0

Si i vëllai Graniti ashtu edhe Taulant Xhaka ka rënë në dashuri e është fejuar me një vajzë shqiptare.

Më konkretisht, më luftaraku prej vëllezërve Xhaka dje u fejua me bukuroshen Arbnora në një ceremoni familjare.

Ndërsa sot Taulanti ka publikuar dy fotografi romantike njëra shkrepur teksa puth në ball të fejuarën dhe tjetra teksa presin tortën.

Arbnora shfaqet e veshur në të kuqe dhe dukej shumë e bukur. Urime çifti!

My love❤️❤️💍💍 @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Link: https://www.instagram.com/p/BduqlhhlNUA/?taken-by=tx.34

❤️💍T&A💍❤️ @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Link: https://www.instagram.com/p/BdpnrYilgrH/?taken-by=tx.34

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BcB_qB0Fuu5/?taken-by=tx.34