Home Sport Etrit Berisha bëhet romantik si kurrë më parë
Etrit Berisha bëhet romantik si kurrë më parë
0

Etrit Berisha bëhet romantik si kurrë më parë

0
0

Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, shprehet rrallë për jetën private. Informacionet mbi këtë sferë të jetës së tij nuk i ndan  me ndjekësit e tij të shumtë në rrjetet sociale.

Por, mesa duket së fundmi është bërë një përjashtim.

Në Instagram, Berisha është shfaqur si rrallëherë, vetë i dyti, me partneren e tij, Aidën me të cilën po kalon disa ditë pushimesh në Arabi.

“Jam shumë krenar dhe me fat që të kam zemrush” – shprehet  Etriti në dedikimin krahas fotos.

Im so lucky and proud having you zemrush. 8

A post shared by EtritBerishaofficial (@etritberishaofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bdx_QBXHDXz/?taken-by=etritberishaofficial

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdfhhKyHIlz/?taken-by=etritberishaofficial