Home ShowBiz Aurela e bën hot në mes të dimrit
Aurela e bën hot në mes të dimrit
0

Aurela e bën hot në mes të dimrit

0
0

Edhe pse jemi në kohë dimri, Aurela Hoxhës nuk i pengon kjo gjë, madje ajo për të evituar këtë të ftohët ka shkuar në një vend më të ngrohët.

Të paktën kështu duket në një fotografi që ka postuar në rrjetin social Instagram. Me një trup të përkryer dhe në super formë Aurela nuk ka hezituar që të paraqesë linjat e saj trupore edhe në mes të këtij të ftohti.

Aurela na ka futur të dridhurat!

what? 🌞😋

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Link: https://www.instagram.com/p/BeQyNd7Hx_1/?taken-by=hoxha_aurela

Burimi i fotos: