Home Sport Një ‘muzë’ seksi për titullin kampion
Një ‘muzë’ seksi për titullin kampion
0

Një ‘muzë’ seksi për titullin kampion

0
0

Modelja dhe seks simboli napolitan, Marika Frusco ka postuar disa foto mjaft provokuese nga palestra ku punon për të mbajtur trupin në formë.

Bukuroshja italiane është një tifoze e çmendur e Napolit dhe u bë e famshme pikërisht kur mbajti premtimin dhe doli me të brendshme në një studio televizive, pasi skuadra triumfoi në sfidën ndaj Fiorentinës, në Kupën e Italisë.

Marika ka premtuar se do të dalë topless, nëse skuadra e Sarrit do të arrijë të fitojë titullin kampion në Serinë A të këtij sezoni.

Napoli kryeson renditjen e Serisë A, ndërsa fansat e Fruscos po luten që klasifikimi të mos ndryshojë, për të parë një tjetër show nga Marika.

Couldn't control it ..

A post shared by Marika Fruscio (@marika__fruscio) on

Link: https://www.instagram.com/p/BeaNiv_AWxB/?taken-by=marika__fruscio

🔥🎯

A post shared by Marika Fruscio (@marika__fruscio) on

Link: https://www.instagram.com/p/BeYh7mogkbO/?taken-by=marika__fruscio

⚽⚽

A post shared by Marika Fruscio (@marika__fruscio) on

Link: https://www.instagram.com/p/BeLHjJQALS1/?taken-by=marika__fruscio

Burimii fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BeOtss9gnG8/?taken-by=marika__fruscio