Home Sport Cristiano Ronaldo i fiksuar pas modeles seksi. Ajo i poston mesazhet publikisht
Cristiano Ronaldo i fiksuar pas modeles seksi. Ajo i poston mesazhet publikisht
0

Cristiano Ronaldo i fiksuar pas modeles seksi. Ajo i poston mesazhet publikisht

0
0

Cristiano Ronaldo ka qenë shpesh herë protagonist i skandaleve në mediat rozë, sidomos në kohët kur luante te Manchester United.

 

Këtë herë raportohet se ai është kapur mat duke “gjuajtur” në rrjetet sociale një modele të fejuar, ndërkohë që portugezi është prej kohësh në një lidhje me Xhorxhina Rodrigez.

Sipas modeles suedeze, Rhian Sugden, Ronaldo ka tentuar disa herë të telefonojë atë në rrjetet sociale.

Ndërkohë që modelja i ka kthyer përgjigje, “Po shkoj të marr të fejuarin tim nga puna, pas do të dalim për një pije. Nuk mendoj se atij do t’i pëlqente që unë po flas me ty në orën 11 të darkës”.

Dhe me sa duket ajo i ka kërkuar ndihmë të fejuarit të saj më vonë, i cili i ka dërguar disa mesazhe të tjera Ronaldos dhe çështja është mbyllur pa probleme.

dk-composite-graphic-rhianaldo

 

48A62C5C00000578-5320949-image-m-37_1517102400217 48A62E1800000578-5320949-image-a-40_1517102533851 48A62F2D00000578-5320949-image-a-39_1517102442104 48A62FBD00000578-5320949-Hmm_The_Portuguese_striker_would_allegedly_send_the_lingerie_sta-a-43_1517102654780 48A662DF00000578-5320949-image-m-45_1517102893382

Burimi i lajmit: