Home Sport Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam dalin në konferencë shtypi para finales së Botërorit
Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam dalin në konferencë shtypi para finales së Botërorit
0

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam dalin në konferencë shtypi para finales së Botërorit

0
0

Era Istrefi ndohet drejtpërdrejtë në një konferencë për shtyp të orgnizuar nga FIFA. Ajo do të këndojë në finale të Botërorit këngën “Live It Up” që është tashmë një hit së bashku me Nicky Jam dhe Will Smith.

“Jam shumë e nderuar që jam këtu. Eshtë privilegj për mua që të jem pjesë e Kupës së Botës. Kënaqësi e jashtëzakonshme që mund të bashkojmë njerëz me kombësi të ndryshme me anë të muzikës. Eshtë vërtet një nder për mua të jem pjesë e këtij projekti me Will Smith dhe Nicky Jam” ka thënë mes shumë emocionesh Era Istrefi.

Pamje nga konferenca do mund t’i ndiqni më poshtë.

Link: https://youtu.be/5MLz_Vc6kpw?t=462

Burimi i fotos kryesore: https://youtu.be/5MLz_Vc6kpw?t=462