Home Sport Pushime përrallore për Granit Xhakën dhe bashkëshorten
Pushime përrallore për Granit Xhakën dhe bashkëshorten
0

Pushime përrallore për Granit Xhakën dhe bashkëshorten

0
0

Granit Xhaka me bashkëshorten Leonita Lekaj, kanë vendosur të pushojnë në një destinacion përrallor,  që është ishulli Seychelles.

Graniti dhe Leonita kanë ndarë me ndjekësit fotografi nga më mbresëlënëset.

Ata duket se po kalojnë momente të paharruara pranë njëri-tjetrit, ndërsa argëtoheshin me këngë e valle tradicionale shqiptare.

bjhjhjk

cggfhf

ghhjk-1

ghjghj-329x600

Link: https://www.instagram.com/__ll.gx__/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BlLmhYnFZTP/?taken-by=granitxhaka