Home Sport Patriot krenar, ja me kë e bën shqiponjën Granit Xhaka
Patriot krenar, ja me kë e bën shqiponjën Granit Xhaka
0

Patriot krenar, ja me kë e bën shqiponjën Granit Xhaka

0
0

Granit Xhaka është në pushime me të dashurën e tij, Leonitën dhe së fundmi ka postuar në Instagram një foto duke bërë shqiponjën.

Ylli i Arsenalit pati paraqitje fantastike në Kupën e Botës ku momenti më i mirë i tij ishte goli i shënuar kundër Serbisë.

Patriot krenar Granit Xhaka, ka zbukuruar panoramën me simbolin kombëtar.

❤️👐🏻❤️ @__ll.gx__

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Link: https://www.instagram.com/p/BlYHYQSFU2W/?taken-by=granitxhaka

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BkVxfRWlQNM/?taken-by=granitxhaka