Home ShowBiz Zbulohen shumat marramëndese që Bes Kallaku dhe Irkenc Hyka marrin në koncerte
Zbulohen shumat marramëndese që Bes Kallaku dhe Irkenc Hyka marrin në koncerte
0

Zbulohen shumat marramëndese që Bes Kallaku dhe Irkenc Hyka marrin në koncerte

0
0

Të dy janë duke korrur sukses në karrierë, Besi si këngëtar e ndërsa Irkenci si këngëtar dhe kompozitor. Për këtë arsye është e vetkuptueshme që të dy marrin shuma marramëndëse nëpër koncerte.

Këtë detaj e ka zbuluar Bes Kallaku në një foto në Instagram, ai dhe Irkenci kanë bërë foto pranë dy makinave super luksoze të tipit „Lamborghini“.

Në fakt kjo ka qënë një shaka tjetër e Besit pasi ai njihet që çdo gjë do e kthej në formë shakaje.

Link: https://www.instagram.com/p/BoTWY9jgHGZ/?taken-by=bes_kallaku

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BlGxC69gNmA/?taken-by=bes_kallaku