Home Sport Çfarë po përgatisin? Lorik Cana dhe Marin Mema paralajmërojnë një projekt
Çfarë po përgatisin? Lorik Cana dhe Marin Mema paralajmërojnë një projekt
0

Çfarë po përgatisin? Lorik Cana dhe Marin Mema paralajmërojnë një projekt

0
0

Ish-kapiteni i kombëtares Lorik Cana ka publikuar në rrjetet sociale një foto në krah gazetarit të njohur Marin Mema.

Siç duket Lorik Cana po paralajmëron që të realizojë një projekt me gazetarin Marin Mema, pasi kështu ka bërë të ditur në përshkrimin e fotos.

“Si mendoni? Ta bëjmë një projekt bashkë?”- shkruan Cana, ndërkohë që nuk ndan më tepër detaje se për çfar bëhet fjalë.

Ndërkaq kutjojmë se Lorik Cana është një nga personazhet që ka ngritur lart emrin e shqiptarëve nëpër botë. Po ashtu edhe gazetari Marin Mema ka realizuar dhjetra reportazhe për gjurmët dhe historinë shqiptare, duke i dhënë zë patrioztizmit dhe vlerave kombëtare.

Link dhe burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvhbmT_BCcC/