Home Sport Zhvishet partnerja e Kristiano Ronaldos, shuan dyshimet për shtatzëni
Zhvishet partnerja e Kristiano Ronaldos, shuan dyshimet për shtatzëni
0

Zhvishet partnerja e Kristiano Ronaldos, shuan dyshimet për shtatzëni

0
0

Partnerja e Kristiano Ronaldos është shfaqur tejet provokuese dhe joshëse në rrjetet sociale. Gerogrina Rodriguez duke pozuar si një modele ka nxjerrë në pah format perfekte trupore, ndërkohë që shihet duke reklamuar disa të brendshme të zeza.

Po ashtu Georgina ka hedhur poshtë aludimet se po pret një fëmijë të dytë nga futbollisti portugez.

Zërat për një shtatzëni të mundshme erdhën fill pas fotografimit të saj në stadiumin “Da Luz”, ku po luhej ndeshja Portugali-Serbi.

Link: https://www.instagram.com/p/BveR7FfHO2m/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvcSZKQn5ym/