Home Sport “Sa herë ke bërë seks në muaj?” Gerard Pique jep përgjigjen që po ‘çmend’ Realin
“Sa herë ke bërë seks në muaj?” Gerard Pique jep përgjigjen që po ‘çmend’ Realin
0

“Sa herë ke bërë seks në muaj?” Gerard Pique jep përgjigjen që po ‘çmend’ Realin

0
0

Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique nuk ka ngurruar kurrë që të nxisë zjarr kur bëhet fjalë për rivalitetin midis Barcelonës dhe Real Madrid.

Kështu ka ndodhur gjatë një interviste të tijën në televizionin spanjoll, në emisionin “La Resistenca”, ku ju përgjigj pyetjeve të prezantuesit David Broncano.

Gjatë intevistës të tyre, subjekti i bisedës u kthye në jetën seksuale të fituesit të Kupës së Botës me partneren e tij këngëtaren Shakira.

“Sa herë ke bërë seks këtë muaj”-ishte pyetja provokuese e prezantuesit.

Përgjigja e bashkëshortit të Shakira-s ishte epike: “A llogaritet Bernabeu?”. Natyrisht, një batutë që u ka djegur shumë tifozëve të Realit, sepse pak javë më parë Barcelona shëtiti dy herë në Bernabeu, duke marrë fitore të mëdha mes kampionatit e kupës.

Link: https://www.instagram.com/p/BvlXlc8l4AA/

Link: https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/gerard-pique-trolls-real-madrid-14201864

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BY1dKdOFTsI/