Home Sport Sulmues i njohur zbulon si e ‘zuri’ të dashurën me një mesazh
Sulmues i njohur zbulon si e ‘zuri’ të dashurën me një mesazh
0

Sulmues i njohur zbulon si e ‘zuri’ të dashurën me një mesazh

0
0

Sulmuesi i ekipit të Ajax, David Neres gjatë një interviste ka rrëfyer sesi u njoh me të dashurën e tij, Kira Winona.

Ai ka zbuluar se kur e pa modelen rastësisht në Instagram, i shkroi menjëherë një mesazh të shkurtër që ta ftonte që të dilnin bashkë.

“Jam David Neres. Eja tek unë”, me këto fjalë iu drejtua futbollisti gjermanes me një mesazh të vetëm në Instagram.

Ndërkohë që kaq mjaftoi që futbollisti të siguronte një takim me bukuroshen gjermane.

Më tej ai shpjegoi se vajzat gjermane, i kanë shumë qejf djemtë nga Brazili, prandaj ai tha se e pati shumë të thjeshtë të lidhej.

Ai u pyet gjithashtu pse e dashura e tij është e përsosur dhe mirë, dhe përgjigja e tij ishte klasike: Sepse është e lidhur me mua!

Link: http://www.sportbible.com/football/reactions-news-take-a-bow-how-ajaxs-david-neres-asked-german-model-kira-winona-on-first-date-20190406 https://www.instagram.com/p/BuhkhqhlBFM/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BqT5TvwH8tq/