Home Sport Pak para ndeshjes, arbitri anësor propozon kolegen e tij
Pak para ndeshjes, arbitri anësor propozon kolegen e tij
0

Pak para ndeshjes, arbitri anësor propozon kolegen e tij

0
0

Një episod i veçantë ka ndodhur gjatë një ndeshje në kategorinë e katërt rumune mes ASC Cauo Oradea dhe SC Diosig, ditën e shtunë.

Arbitri anësor Marius Matica ka vendosur t’i propozojë të dashurës në një mënyrë tepër të veçantë. Pak minuta pëpara se të niste ndeshja, ai ka befasuar të dashurën e tij pasi është ulur në gjunjë dhe ka nxjerrë nga xhepi një unazë për kolegen.

Po ashtu në shkallët e stadiumit u shfaq një banderolë ku lexohej “a do të bëhesh gruaja” ime. Për fat të mirë ajo pranoi teksa spektatorët dhe lojtarët e dy skuadrave kanë duartrokitur, ndërkohë që video është bërë mjaft virale.

Link: https://www.instagram.com/p/BwBTxiGgmix/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bv_pJgMFWae/