Home Sport Georgina Rodrigues flet hapur: Isha shitëse në dyqan kur takova Ronaldon!
Georgina Rodrigues flet hapur: Isha shitëse në dyqan kur takova Ronaldon!
0

Georgina Rodrigues flet hapur: Isha shitëse në dyqan kur takova Ronaldon!

0
0

E dashura e Kristiano Ronaldos ka pranuar se u dashurua me shikim të parë me yllin e futbollit, kur e takoi atë gjatë kohës që punonte në një dyqan rrobash në Mdarid.

Sipas Georgina Rodrigues, dashuria ishte e ndërsjelltë nga të dy, që pas takimit të tyre të parë më qershor të vitit 2016.

Gerogina tha për revistën “Elle” se: Takimi i parë me Ronaldon ishte në një dyqan Gucci ku kam punuar si asistente shitjesh. Ditë më vonë ne pamë njëri-tjetrin përsëri në një event, të një marke tjetër të rëndësishme dhe në ato momemente mund të flisnim më të relaksuar, jashtë ambientit tim të punës. Ishte dashuri me shikim të parë për të dy. ”

Çifti ka një vajzë njëvjeçare të quajtur Alana Martina dhe Georgina, e lindur nga një nënë spanjolle dhe babai argjentinas, gjithashtu po kujdeset dy binjakët e Cristianos: Eva dhe Mateo, si dhe djalin tetëvjeçar, Cristianinho.

Link: https://www.thesun.co.uk/sport/football/8797406/georgina-rodriguez-cristiano-ronaldo-love-at-first-sight/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/BuYk4ERHy4m/