Home Sport Nëna e futbollistit të njohur ‘marroset’ pas Messit, çfarë bëri kur e takoi
Nëna e futbollistit të njohur ‘marroset’ pas Messit, çfarë bëri kur e takoi
0

Nëna e futbollistit të njohur ‘marroset’ pas Messit, çfarë bëri kur e takoi

0
0

Skuadra e Barcelonës u përball këtë javë në çerekfinale me Manchester United, ndeshje e cila u zhvillua në Angli.

Ndërkohë që të shumtë ishin tifozët, që kishin dëshirë që të shihnin nga afër yjet e skuadrës së Barcelonës, dhe sidomos për të përshëndetur një nga yjet më të mëdhenj të futbollit, Lionel Messin.

Por një tifoze speciale është vënë në qendër të mediave, pasi ishte nëna e futbollistit Romelu Lukaku, e cila u entuziasmua shumë që takoi në tunelin e “Old Trafford” sulmuesin e Barçës.

Në një video që ka qarkulluar në rrjetet sociale, shfaqet nëna e sulmuesit belg që përqafon sa mundet argjentinasin, madje nuk i mban as lotët në takimin me Messin, ku lëshon edhe disa pasthirrma, “Oh Messi, Messi!”, dëgjohet ajo të thotë kur takon 32-vjeçarin.

Link: https://twitter.com/BTVideoClips/status/1116530922562539520?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Ftelesport.al%2Fnena-e-yllit-te-united-le-nam-ne-takimin-me-messin-video

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BuO4ss2HWnD/