Home ShowBiz Nga shtëpia Eliona na përshëndet me një pozicion seksi
Nga shtëpia Eliona na përshëndet me një pozicion seksi
0

Nga shtëpia Eliona na përshëndet me një pozicion seksi

0
0

Sot është e shtunë, ditën pushimi për kryesisht shumicën e personazheve publik janë pushim. Eliona e veshur me veshje sportive ka perfituar nga rasti të shkrepi një foto në një pozicion vërtet provokues dhe të na përshëndesi nga andej.

Komentet në këtë foto kanë vërshuar duke i bërë komente nga më të ndryshme të cilat Eliona i ka pritur mirë dhe i është kundërpërgjigjur të gjithë komentuesve.

 

Foto e publikuar nga Eliona:

View this post on Instagram

Home sweet home ❤️

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Link: https://www.instagram.com/p/BweQiYPH8Iw/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwKUTvCHYGF/