Home ShowBiz Një leopard si Enca, këngëtarja provokon nga shtrati
Një leopard si Enca, këngëtarja provokon nga shtrati
0

Një leopard si Enca, këngëtarja provokon nga shtrati

0
0

Këngëtarja e njohur Enca, po shijon suksesin e këngës së saj më të fundit në bashkëpunim me këngëtarin Muharrem Ahmeti, “Hajde”, një këngë ritmike që ka rezultuar mjaft e suksesshme.

Ndërkohë Enca është shumë aktive në Instagram, ku është e ndjekur nga mbi dy milionë persona.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto shumë sensuale nga shtrati, ku shfaqet tejet provokuese dhe shumë seksi.

“Zemër t’bon keq ty dashnia!”- shkruan Enca, e cila ka veshur një fustan leopard, që i tregon format shumë bombastike Encës.

Link dhe burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByiPTuUg1GD/