Home ShowBiz Del fotoja para se të behej e famshme, ja si dukej Arbenita Ismajli
Del fotoja para se të behej e famshme, ja si dukej Arbenita Ismajli
0

Del fotoja para se të behej e famshme, ja si dukej Arbenita Ismajli

0
0

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero.

Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësite saj në Instagram.

Së fundmi, Arbenita ka publikuar një foto të disa viteve më parë, ku shihet fëmijë me po të njëtat tipare.

“Meksikane lind, nuk bohesh!”- shkruan Arbenita, duke ju referuar këngës me Feron.

arbenita

Link: https://www.instagram.com/stories/arbenitalsmajli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByS6sLflhCP/