Home ShowBiz Dy ditë pas vdekjes së mamasë, modelja ‘djeg’ rrjetin me foto seksi
Dy ditë pas vdekjes së mamasë, modelja ‘djeg’ rrjetin me foto seksi
0

Dy ditë pas vdekjes së mamasë, modelja ‘djeg’ rrjetin me foto seksi

0
0

Dy ditë më parë, mamaje e modeles me format bombastike Demi Rose ka ndërruar jetë në moshën 63-vjeçare.

Por fill pas tragjedisë familjare, modelja iu rikthye punës, duke publikuar foto ku shfaq format e saj seksi dhe reklamon bikini.

Së fundmi, 24-vjeçarja seksi i “la pa frymë” të gjithë teksa u shfaq e veshur me një palë bikini të holla ngjyrë ari.

Modelja britanike me mbi 9 milionë ndjekës në “Instagram”, tregoi edhe një herë tjetër format e saj bombastike.

View this post on Instagram

#demirosemawby 🌟

A post shared by Demi Rose 🌹 THE ONE (@demirossemawby) on

View this post on Instagram

#demirosemawby 🐬

A post shared by Demi Rose 🌹 THE ONE (@demirossemawby) on

Link: https://www.instagram.com/p/BytOiwpgr0D/

Link: https://www.instagram.com/p/ByZ3r50g1_7/

View this post on Instagram

#demirosemawby ❤

A post shared by Demi Rose 🌹 THE ONE (@demirossemawby) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bx0SJucAZv2/

Link: https://metro.co.uk/2019/06/12/demi-rose-heartbroken-mother-christine-mawby-dies-eight-months-fathers-death-9915183/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bys-_xAAOIS/