Home ShowBiz “Koha të më sjellësh…” pas ditëlindjes Sara ka dy kërkesa për Ledionin
“Koha të më sjellësh…” pas ditëlindjes Sara ka dy kërkesa për Ledionin
0

“Koha të më sjellësh…” pas ditëlindjes Sara ka dy kërkesa për Ledionin

0
0

Moderatori shumë i dashur për publikun Ledion Liço, festoi 33 vjetorin e lindjes. Emocionet e festës  ndanë për publikun nga pjesmarrësit në festë, dhe kryesisht nga bashkëshortja e tij Sara Hoxha dhe kunata Lori Hoxha.

Së fundmi, Sara ka zbuluar edhe detajet e ditëlindjes dhe surprizës së bashkëshortit, ndërkohë që ka bërë edhe dy kërkesa për Ledionin.

“Bashkëshorti im gjithmonë planifikon dhe bën gjëra për ne, kështu që këtë vit para se të hy në letargji, Lori Hoxha dhe unë vendosëm t’i bëjmë atij një festë surprizë me të gjithë të dashurit tanë! Tani Ledion Liço është koha të më masazhosh këmbët dhe të më sjellësh ushqim! Ok, faleminderit”, shkruan Sara.

Link dhe burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByuLpW4HidP/