Home ShowBiz “E ka parë Arbenita këtë foto?!” Fero nxjer foton e sikletshme
“E ka parë Arbenita këtë foto?!” Fero nxjer foton e sikletshme
0

“E ka parë Arbenita këtë foto?!” Fero nxjer foton e sikletshme

0
0

Ato janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi në mediat rozë. Po flasim për reperin e njohur Fero dhe partneren e tij, modelen bukuroshe Arbenita Ismajli.

Dy personazhet e njohur, të cilët numërojnë një numër të lartë ndjekësish në Instagram, publikojnë vazhdimisht momente kur shfaqen mjaft romantik përkrah njëri-tjetrit.

Së fundmi, Fero ka publikuar një fotomontazh në Instagramin e tij, ku shihet duke u puthur me Arbenitën, ndërkohë që në krahun tjetër të fotos shihet, nje bretkosë duke u ‘përqafur’ me Iphone.

“A thu e ka pa Arbenita këtë postim?!”- shkruan dikush në koment.

View this post on Instagram

😂😂😂😂😂 btw link in bio 😜

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Link: https://www.instagram.com/p/ByuxEmRnHC5/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bxmsct1F4R2/