Home ShowBiz Morena Taraku ndryshon pamje, nuk do ta njihni
Morena Taraku ndryshon pamje, nuk do ta njihni
0

Morena Taraku ndryshon pamje, nuk do ta njihni

0
0

Këngëtarja Morena Taraku është shpesh herë pjesë e mediave rozë. Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze, ndërkohë që po korr sukses edhe në fushën e muzikës.

Për sa i përket pamjes së saj fizike, Morena shfaqet kurdoherë në super formë dhe mjaft e kuruar. Së fundmi këngëtarja ka habitur fansat pasi ka bërë një ndryshim të dukshëm në pamje.

Morenën, të cilën jemi mësuar shpesh herë që ta shohim me flokë të zeza, duket se ka vendosur që ta ndryshojë ngjyrën e flokëve.

Ajo ka vendosur që të lyejë flokët ngjyrë çokollatë dhe ky look duket se i shkon shumë për shtat.

morena

Link: https://www.instagram.com/stories/morenataraku/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx2VWRZgsto/