Home Tag "marseli"

Sabiani dhe Marseli në SHBA ngrenë në këmbë clubin

0
Pas një viti shumë të ngarkuar në Shqipëri, Sabiani dhe Marseli kanë performuar suksesshëm edhe në SHBA. Por, ajo që bie në sy në një video gjatë shfaqes në Connecticut është atmosfera e zjarrtë, shumë e ngjashme me clubet e Shqipërisë. Sabiani shoqërohet nga Marseli në SHBA për një shfaqe me rastin e festave, bashkë […]

Suksesi i Sabianit dhe Marselit nuk ndalet…

0
Pas publikimit të këngës së tyre më të re “Ta ceki buzën” e cila arriti të thyej rekorde klikimesh, Sabiani ka një tjetër surprizë për të gjithë fansat. Hiti i ri i tyre është duke u finalizuar, një projekt super gjigand si gjithmonë nga Sabiani dhe Marseli. Prej tyre presim vetëm hite dhe padiskutim edhe […]

“Ta ceki buzën” arrin 5 milion klikime në Youtube

0
Ka kaluar vetëm një muaj nga publikimi i këngës së re të Sabianit në bashkëpunim me Marselin, “Ta ceki buzën” është suksesi i rradhës i Sabianit, sot ka arritur 5 milion klikime në Youtube. Dihet që Sabiani sjell vetëm këngë të bukura që për një periudhë shumë të shkurtër thyejnë rekorde klikimesh, keshtu ishte edhe […]

Fansat e këngës së Sabianit dhe Marselit janë të çdo moshe

0
Sabiani dhe Marseli kanë publikuar pak ditë më parë këngën e tyre më të re “Ta ceki buzën”. Një projekt që i ka fansat të çdo moshe. Videot e shumta janë postuar nga vetë Sabiani në rrjete sociale. Fëmijët e vegjël dhe vajzat simpatike kanë qenë protagoniste të këtyre videove. Mjaftuan pak ditë për t`u […]

Kur do publikohet kënga e Sabianit dhe Marselit – Doli data

0
Dyshja fantastike rikthehet sonte. Nuk mund t`iu lëmë më shumë në pritje. Që në momentin që fansat morrën lajmin e projektit të ri, padurimi u shtua. Kësaj vere i munguan ata edhe pse ende nuk është zbehur shkëlqimi i hiteve të vjetra. “Ta ceki buzën”, kështu titullohet kënga që do t`i shtohet repertorit të tyre […]

Sabiani shumë shpejt premton një superhit – Si do vijë këtë herë?

0
Sabiani është artisti që numëron një pafundësi hitesh, e sërish nuk ndalet. Ai ka postuar një foto duke cituar: “Shumë shpejt super hit”. Në këtë foto është sëbashku me Marselin, e ndoshta sërish në këtë projekt do të vijë në bashkëpunim me të. Koha dhe projektet e mëparshme e kanë vërtetuar që ata edhe sëbashku […]