Home ShowBiz Pas Zërit, Gjiko zbulon sesa fëmijë dëshiron të ketë me Elitën
Pas Zërit, Gjiko zbulon sesa fëmijë dëshiron të ketë me Elitën
0

Pas Zërit, Gjiko zbulon sesa fëmijë dëshiron të ketë me Elitën

0
0

Pas dasmës së bujshme, reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u gëzuan me ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë.

Çifti i njohur i showbizzit, u bekuar me ardhjen në jetë të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Zëri.

Së fundmi i ftuar në programin ‘N’drrimi i natës’, reperi është pyetur për familjen duke zbuluar se i pëlqen të jetë baba dhe të ketë një familje të madhe.

“Tre janë mjaftueshëm. Tre do t’i bëjmë”,- ka pohuar Gjiko gjatë intervistës së dhënë në ‘Ndrrimin e Natës’, duke treguar kështu se sa fëmijë do donte të kishte.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=XnXS8QcbEAM

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvepmmrFHex/