Home ShowBiz Sa qenka rritur Ajka! Dalin pamjet nga ditëlindja e vajzës së Besit dhe Xhensilës
Sa qenka rritur Ajka! Dalin pamjet nga ditëlindja e vajzës së Besit dhe Xhensilës
0

Sa qenka rritur Ajka! Dalin pamjet nga ditëlindja e vajzës së Besit dhe Xhensilës

0
0

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku në ditëlindjen e parë të vajzës së tyre hoqën dorë nga të qenit shumë i rezervuar me imazhin e vogëlushes.

Ditën e djeshme dyshja e njohur publikoi urime mjaft emocionuese për vogëlushen e tyre, duke shfaqur për herë të parë edhe portretin e vogëlushes.

Ndërkohë në festën e organizuar për 1-vjetorin e Ajkës, ka qenë Olsi Bylyku ai që ka publikuar disa pjesë nga festa, teksa vogëlushja është me tortë para.

Disa detaje të tjera nga festa u publikuan dhe nga vetë Xhensila, por edhe nga Alketa Vjesiu e cila kishte organizuar dekorin.

Link: https://www.instagram.com/stories/alketavejsiu/

2086590693448215173_445659113

2086591197628771880_445659113

2086591637116195238_445659113

2086591911146854587_445659113

2086610519680055352_445659113

2086593316574352571_445659113

Link: https://www.instagram.com/stories/olsibylyku1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz0wVBsH2Zz/