Home ShowBiz Një dhomë e mbushur me trëndafila të kuq, kush e ka surprizuar Oriolën..
Një dhomë e mbushur me trëndafila të kuq, kush e ka surprizuar Oriolën..
0

Një dhomë e mbushur me trëndafila të kuq, kush e ka surprizuar Oriolën..

0
0

Modelja e njohur Oriola Marashi ka qenë duke pushuar së fundmi në Ibiza të Spanjës me një grup miqsh.

Ajo ka postuar foto dhe video të ndryshme nga pushimet, ndërsa së fundmi na ka tërhequr vëmendje një video e shkurtër në instastoryn e modeles.

Në këtë video Oriola ka ekspozuar tufën gjigande me trëndafila të kuq që duket sikur ka zënë gjithë hapësirën e dhomës.

Përveç trëndafilave, modelja nuk ka shkruar asnjë gjë tjetër, duke mos na treguar se kush ja ka dërguar.

Trëndafilat duken shumë të bukura dhe padyshim janë dhuruar nga një person i veçantë për modelen.

oriola..

oriola

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx5aJEEhEbw/