Home ShowBiz Ekspozoi trupin me bikini – Ermal Mamaqi i nxjerr të palarat Manjolës
Ekspozoi trupin me bikini – Ermal Mamaqi i nxjerr të palarat Manjolës
0

Ekspozoi trupin me bikini – Ermal Mamaqi i nxjerr të palarat Manjolës

0
0

Manjola Nallbani është duke shijuar ditët e nxehta me diell në plazh. Ka përfituar nga rasti duke publikuar një foto me bikini trup ngjyrë pink. Detaji që bie në sy janë format perfekte të Manjolës pavarsisht moshës së saj.

Pas kësaj super foto seksi, Ermali ka diçka për ti thënë dhe i shkruan publikisht Manjolës duke i nxjerr të palarat.

 

“Rri o Manjo se sna i hedh dot… ti po bën reklamë për kopertinën që ke dalë vet. Nejse. Tull trupi.” shkruan Mamaqi.

Link: https://www.instagram.com/p/B2HWWk0gJ4A/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BlN7hY8nMYt/