Home ShowBiz Festë madhështore për ditëlindjen e djalit të Adelinës, vogëlushi duke kërcyer para tortës, pamja më e ëmbël
Festë madhështore për ditëlindjen e djalit të Adelinës, vogëlushi duke kërcyer para tortës, pamja më e ëmbël
0

Festë madhështore për ditëlindjen e djalit të Adelinës, vogëlushi duke kërcyer para tortës, pamja më e ëmbël

0
0

Adelina Tahiri ka organizuar një festë madhështore për ditëlindjen e të birit.

Joni mbushi 1 vjeç dhe Adelina së bashku me bashkëshortin kanë organizuar një festë gjigande me qindra të ftuar.

Atmosfera në festë ishte krejt e veçantë me muzikë, argëtim, dhurata e mjaft të ftuar të cilët e uruan vogëlushin në ditëlindjen e parë të tij.

Momenti më i veçantë i mbrëmjes ishte padyshim torta gjigande sa Joni në këmbë, ndërsa vogëlushi bëhet kuriozë të kapë fishekzarret e vendosura rreth tortës.

Në një moment tjetër gjatë mbrëmjes shohim Adelinën teksa kërcen me vogëlushin pranë tortës.

Të shumta kanë qënë urimet me këtë rast nga miq e të afërm të çiftit, të cilët patën mundësinë të shijonin këtë festë të veçantë.

Link: https://www.instagram.com/adelina_tahiri1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0TqQVIAcd_/