Home ShowBiz Ka katër fëmijë por duket si një adoleshente, fotot e fundit të Arianës do t’ju lënë pa mend
Ka katër fëmijë por duket si një adoleshente, fotot e fundit të Arianës do t’ju lënë pa mend
0

Ka katër fëmijë por duket si një adoleshente, fotot e fundit të Arianës do t’ju lënë pa mend

0
0

Ariana dhe Ermal Fejzullahu para një muaji u bënë prindër për herë të katërt pas ardhjes në jetë të Anës vajzës së tretë të çiftit.

Ajo çfarë na bëri përshtypje të gjithëvë është fakti që Ariana ka ardhur shumë shpejt në formë pas lindjes duke rifituar format e saj të para shtatëzanisë.

Në fakt ajo jo vetëm që ka ardhur në formë pas lindjes, por në fotot e fundit të postuara në instagram duket si një vajzë e re.

Ajo pozon e veshur me një fustan të shkurtër në ngjyrë të zezë, një palë çizme të gjata, ndërsa i ka bërë flokët gërshet.

Ariana ka postuar një foto vetëm si dhe një tjetër së bashku me Ermalin ku shfaqen shumë në harmoni me njëri tjetrin.

Fotot e tyre kanë marrë komente të shumta pozitive nga fansat dhe miqtë e çiftit.

View this post on Instagram

Mommy & Daddy @arianafejzullahu ❤️

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Link: https://www.instagram.com/p/B44ryKCBz0D/

View this post on Instagram

Coffee break ☕️

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Link: https://www.instagram.com/p/B45ELsaBz2L/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByFb7L_hbTW/