Home ShowBiz Zhvishet Tuna, këngëtarja i vë flakën rrjetit me fotot provokuese
Zhvishet Tuna, këngëtarja i vë flakën rrjetit me fotot provokuese
0

Zhvishet Tuna, këngëtarja i vë flakën rrjetit me fotot provokuese

0
0

Tuna është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Gjithmonë sensuale ajo di së si të tërheqë vëmendjen si nëpërmjet muzikës ashtu edhe përmes fizikut të saj.

Këngëtarja ndodhet aktualisht me familjen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku është duke kombinuar pushimet me punën.

Atë e shohim të postojë vazhdimisht foto e video të ndryshme si vetëm ashtu edhe me të birin.

Në disa foto të postuara së fundmi ajo shfaqet totalisht e zhveshur në një pozicion mjaft provokues mbuluar vetëm me peshqir.

Tuna mban veshur vetëm një palë çizme të gjata me motive leopardi deri sipër gjurit ndërsa në trup ka hedhur një peshqir për të mbuluar pjesët intime.

Fotot e saj kanë bërë që miqtë dhe fansat e këngëtares të shpërthejnë rrjetin në komente kryesisht pozitive për linjat e këngëtares dhe paraqitjen e saj perfekte në këto foto.

Link: https://www.instagram.com/p/B5BAgJjllfA/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0OtH_glnuk/