Home ShowBiz Humbi 7 persona të afërm, këngëtarja prek të gjithë me mesazhin e dhimbshëm
Humbi 7 persona të afërm, këngëtarja prek të gjithë me mesazhin e dhimbshëm
0

Humbi 7 persona të afërm, këngëtarja prek të gjithë me mesazhin e dhimbshëm

0
0

Këngëtarja Evi Reçi ka humbur gjatë tërmetit familjen e xhaxhait të saj prej katër anëtarësh, shoqen e fëmijërisë Dienën së bashku me të bijën dhe nënën e saj.

Në një mesazh prekës gjatë emisionit të saj në “Vizion Plus”, Evi me zërin që i dridhet ende dhe dhimbjen që i lexohet në sy thotë se asnjë gjë nuk ka më shumë rëndësi sesa jeta dhe se sot duhet të jemi më të fortë se kurrë.

Këngëtarja ka marrë ngushëllime pa fund nga miq dhe të afërm të saj, të cilët janë munduar ti qëndrojnë pranë duke i ofruar mbështetje në këto ditë të vështira.

Link: https://www.instagram.com/p/B5lMjbPHXhd/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B448iSOnKeu/