Home ShowBiz Ronela bën deklaratën shokuese “Jam 100% K..kë”, ja çfarë ndodhi…
Ronela bën deklaratën shokuese “Jam 100% K..kë”, ja çfarë ndodhi…
0

Ronela bën deklaratën shokuese “Jam 100% K..kë”, ja çfarë ndodhi…

0
0

Këngëtarja Ronela Hajati është e njohur për deklaratat e saj të veçanta, të cilat jo pak herë kanë shkaktuar bujë në media.

Ajo ka qenë së fundmi në qendër të vemendjes për shkak të lidhjes me këngëtarin Young Zerka, një lidhje që është përfolur gjatë në media.

Ata u tha se u ndanë, por kohët e fundit këngëtari në njëfarë mënyre e pranoi vetë lidhjen me këngëtaren.

Ronela ndërkaq ka postuar një video të shkurtër në instagramin e saj ku shfaqet duke na puthur të gjithëve, por ajo që na bëri më shumë përshtypje është mesazhi me të cilin e shoqëron këtë video.

“Sapo bëra një test AND-je dhe rezulton se jam 100% k..kë”, shkruan këngëtarja.

Kjo video dhe mesazhi i këngëtares duket se është pëlqyer dhe komentuar nga fansat dhe miqtë e saj të cilët e konsiderojnë të guximshme këngëtaren duke u nisur nga këto deklarata të veçanta të saj.

View this post on Instagram

I just took a DNA, turns out im 100% that b*tch! 💯

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/B55FjnJlJM3/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0JbfiZnkCJ/