Home ShowBiz Tuna çmend rrjetin, këngëtarja ekspozon të pasmet në një super foto nga plazhi
Tuna çmend rrjetin, këngëtarja ekspozon të pasmet në një super foto nga plazhi
0

Tuna çmend rrjetin, këngëtarja ekspozon të pasmet në një super foto nga plazhi

0
0

Prej disa ditësh Tuna së bashku me të birin Tianin ndodhet me pushime në Republikën Domenikane nga ku i kemi parë të postojnë foto e video të shumta nga plazhet ekzotike.

Këngëtarja është shfaqur së fundmi në një foto shumë të veçantë ndërsa pozon në plazh.

Tuna është shtrirë në rënë afër bregut dhe sipër ka një kapele të madhe kashte që i mbulon gjysmën e trupit por i vë në dukje të pasmet.

Përveç fotos provokuese të Tunës ajo që të bie në sy është edhe pamja fantastike e ambjentit përreth ku në sfond duket sikur qielli bashkohet me detin.

Në shumë pak kohë kjo foto e këngëtares ka marrë mijëra pëlqime e komente nga miqtë e fansat e saj.

Në këtë udhëtim Tuna ndodhet vetëm me të birin dhe duket qartë që nuk shoqërohet nga i shoqi.

Megjithatë kjo nuk është hera e parë që këngëtarja shkon vetëm me pushime. Edhe në verë ajo dhe Patrisi i bënë pushimet e ndara në vende të ndryshme.

Link: https://www.instagram.com/p/B7t-11SlLZh/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bxc-lCThP3I/