Home ShowBiz Ariana poston foton më të ëmbël të Anës dhe ja kujt i ngjan vogëlushja
Ariana poston foton më të ëmbël të Anës dhe ja kujt i ngjan vogëlushja
0

Ariana poston foton më të ëmbël të Anës dhe ja kujt i ngjan vogëlushja

0
0

Ariana dhe Ermal Fejzullahu u bënë prindër për herë të katërt disa muaj më parë.

Vogëlushja Ana është pjestarja më e vogël e familjes e cila erdhi në jetë pas dy vajzave dhe një djali duke e shtuar edhe më shumë gëzimin në familjen Fejzullahu.

Ariana ndërkaq është shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto të fëmijëve dhe këtë herë ka prefuar të pyesë miqtë dhe fansat e saj se kujt i ngjan Ana.

Shumica mendojnë se ajo i ngjan Arianës, megjithatë ka edhe shumë të tjerë që mendojnë se Ana është si Ermali.

Në fakt nëse do ta shohim vogëlushen është pak e vështirë që ta përcaktosh se kujt i ngjan më shume.

Për të qenë më të saktë mund të themi se vogëlushja është një kombinim shumë i mirë i të dyve.

ariana ok

Ariana

ariana3

aroiana2

arianan1

Ariana

Link: https://www.instagram.com/arianafejzullahu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3HiSDWhWzV/