Home ShowBiz Djali i Majk kërcen rap në makinë, kjo video e vogëlushit do t’ju bëjë të qeshni me lotë
Djali i Majk kërcen rap në makinë, kjo video e vogëlushit do t’ju bëjë të qeshni me lotë
0

Djali i Majk kërcen rap në makinë, kjo video e vogëlushit do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
0

Majk është bërë baba i një djali disa vite më parë pas ardhjes në jetë të Roan.

Këngëtarin e shohim të postojë vazhdimisht foto e video me të birin sidomos gjatë kohës së lirë ku e shohim shpesh herë të postojë momente të këndshme me të birin.

Këtë herë ata të dy janë në makinë dhe po dëgjojnë një këngë të stilit rap.

Roani jo vetëm që po e pëlqen këtë stil muzike, por fillon edhe të kërcejë duke tundur kokën ashtu siç bëjnë reperët.

Vogëlushi duket shumë i këndshëm dhe kjo video sapo na i zbukuroi ditën.

Ai ka postuar gjithashtu edhe disa video të tjera të Roanit i cili duket se po argëtohet duke lëvizur në makinë me të atin.

Link: https://www.instagram.com/majkaveli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7qgEpZllc-/