Home ShowBiz Arbenita publikon momente intime pranë Feros, çifti më të lumtur se kurrë
Arbenita publikon momente intime pranë Feros, çifti më të lumtur se kurrë
0

Arbenita publikon momente intime pranë Feros, çifti më të lumtur se kurrë

0
0

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë prej kohësh në një lidhje së bashku.

Edhe pse u përfolën për ndarje mes tyre, ata të dy në të vërtetë jo vetëm që nuk janë ndarë asnjëherë, por kanë filluar madje të bashkëjetojnë.

Modelja e pranoi se nuk është ndarë asnjëherë me reperin që pasi u bë publike një video e saj e vjetër ku ajo shfaqej duke u puthur me një ish partner.

Aktualisht ata të dy i shohim duke postuar herë pas here foto me njëri tjetrin.

Këtë herë është modelja ajo që ka postuar disa foto me partnerin e saj.

Në njërën prej fotove modelja është mbështetur në shpatullën e reperit, ndërsa ky i fundit është duke kontrolluar telefonin.

Ndërsa në një foto tjetër modelja ka një aparat në dorë dhe po i bën foto reperit pas shpine.

Të dy duken shumë të bukur së bashku dhe padyshim që janë një prej çifteve më të dashura të showbizit.

Arbenita

ARbenitaaa

Link: https://www.instagram.com/arbenitalsmajli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4KYLr4lCug/https://www.instagram.com/p/BrSn32MndME/