Home ShowBiz Arbana një kopje e së ëmës, moderatorja zgjedh mënyrën unike për ta uruar për ditëlindje
Arbana një kopje e së ëmës, moderatorja zgjedh mënyrën unike për ta uruar për ditëlindje
0

Arbana një kopje e së ëmës, moderatorja zgjedh mënyrën unike për ta uruar për ditëlindje

0
0

E ëma e moderatores Arbana Osmani feston sot ditën e lindjen dhe moderatorja ka vendosur ta urojë përmes disa fotove të postuara në instagram.

Ajo ka vendosur ti tregojë të ëmës gjithë dashurinë në këtë ditë të veçantë duke i shprehur publikisht dashurinë që ka për të.

Ajo çfarë na bëri përshtypje është ngjashmëria e madhe mes tyre.

Arbana është kopje e të ëmës dhe në foto së bashku janë gati identike.

Moderatorja shkruan: “Gëzuar ditëlindjen Tuta ime e bukur, ti më sjell kaq shumë gëzim, edhe pse ndonjëherë më çmend, por ti je mikja ime më e mirë, e gatshme për të pirë verë në momentet e vështira ,të dua dhe shpresoj që Joni një ditë të më dojë sa gjysma e asaj që të dua unë”

Të gjitha këto mesazhe ajo i ka shprehur përmes fotove ku shfaqet me të ëmën dhe të birin në momentet më të veçanta.

Arbana

arbana1

Arbana2

ARbana 4

arbana 5

Link: https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8bSbhOADgd/