Home ShowBiz Transformohet Morena, ja si duket bionde dhe me flokë të shkurtër
Transformohet Morena, ja si duket bionde dhe me flokë të shkurtër
0

Transformohet Morena, ja si duket bionde dhe me flokë të shkurtër

0
0

Këngëtaren e njohur Morena Taraku jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të gjatë në ngjyrë gështenjë dhe me siguri do ta kishit të vështirë ta njihnit me një look tjetër.

Megjithatë këngëtarja ka guxuar dhe këtë herë është shfaqur me flokë biondë të shkurtër të cilat i shkojnë shumë.

Ajo ka postuar në instagram një foto gati platin dhe me një model shumë ndryshe nga ai i zakonshmi.

Flokët janë dukshëm më të shkurtër dhe këngëtarja ka vendosur disa kapëse anash duke bërë që të duket edhe më e këndshme.

Pavarësisht se Morena gati nuk njihet me lookun e ri, mund të themi me bindje të plotë se duket shumë e bukur dhe kjo ngjyrë e ky model i ri flokësh i shkojnë shumë.

Morena bionde

Link: https://www.instagram.com/morenataraku/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6BdM9DF_X-/